Burvīgā Rīgas pilsēta ir Latvijas galvaspilsēta. Oficiālā valoda ir latviešu, bet, tā kā Latvija bija sastāvdaļa republika PSRS no 1940. līdz 1991. gadam, ievērojams mazākums ir krievvalodīgā. Angļu un vācu ir arī plaši saprot regulāri apmeklētās zonās, lai gan jūs varētu vēlēties veikt frāze grāmatu ar jums, ja jūs apmeklējot teritorijas pie uzvarēts dziesmu.

Pārvietošanās Rīgā ir salīdzinoši viegli un lēti. Taksometri ir lēti, bet bieži vien mēģināt izmantot, tāpēc jābūt gataviem journy ap māju nesasniedzot savu paredzēto vietu! Tramvaji, autobusi un trolejbusi ir pieejamas un viegli izmantot arī. Biļešu cenas izmaksās no 20 līdz 25 Latvijas centiem par vienu braucienu. Ir vilcienu satiksme attiecināt uz visām valsts daļām, kā arī dažas citas lielās pilsētās, tostarp Sanktpēterburgā.

Rīga ir sadalīta vairākos rajonos, populārākā un visvairāk apmeklētajām starp ceļotājiem esot vecpilsētu (Vecrīga). Šeit jūs atradīsiet daudz no pilsētas interesantākajām apskates vietām, tostarp lielisku Doma Catherdral, Trīs brāļi (vecākais mājas Rīgā) un Okupācijas muzeja. Ziemassvētkos ir apburošs svētku tirgus, kur jūs varēsiet iegādāties plašu izvēli dzimtās sezonas biļetes.

Atpūsties, veikt klīst uz Rīgas Mežaparkā. Šī patīkamā parka zonā var atrast Rīgas pievārtē, un piedāvā atrakciju parks un Rīgas Zooloģiskais dārzs. Ride lifts uz augšu no Svētā Pētera bazilikas, lai iegūtu putna lidojuma Rīgas.

Ir tirgi blakus starptautiskajā autoostā pilns laiks cilvēkiem, kas pārdod dažādas izstrādājumi at un ārpus stendiem. Šī joma ir brīnišķīga iespēja pacelt suvenīri, bet jūs, iespējams atrast visai daudz vairāk, lai kutēšana jūsu interesi! Kaut arī ne vienmēr ierasts, daudzi kabīne turētāji Rīgā būs gatava kaulēties iegūt pārdošanu, lai jūs varētu uzņemt kaulēties! Attiecībā uz vēsturiski-domājošiem pircējs ir arī tirgus notiek nedēļas nogalē rītos Sadovnika ielā, kur jūs varēsiet iegādāties PSRS laikiem objektus, piemēram, cepures, medaļas, adatas vai pat pilnīgu formas tērpos.

Latvijas pārtika mēdz būt ļoti blīva un pildījums, izmantojot daudz kartupeļu, kāpostu, liellopu gaļas, cūkgaļas un zivīm. Ir daudzi restorāni dotted ap pilsētu, kur jūs varēsiet nobaudīt ēdienus ārkārtīgi saprātīgām cenām, no kuriem daudzi turpina kalpot līdz pusnaktij – daži vēlāk!

Latvija ir slavens ar savām alus (alus ar vietējiem), un tie ir plaši pieejami visā Rīgā. Jums ir arī izmēģināt Rīgas citu speciālu dzert – “Rīgas balzama”. Tas ir pieejams gandrīz visur, un ir garantēta “warm jūsu gliemeži”!

Rīga ir burvīga, skaista pilsēta ar tik daudz ko redzēt un darīt – jāapmeklē ikvienam ceļotājam!